NRG PREMIUM FITNESS LOCATIES

NRG fitness Premium SCHILDE

Turnhoutsebaan 350

2970 Schilde

03 380 11 11

schilde@nrgfitness.be

maplogo.gif

NRG fitness premium Schoten

Zaatstraat 5

2900 Schoten

‎+32 3 293 32 57

schoten@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif

NRG fitness premium Aartselaar

Kontichsesteenweg 73

2630 Aartselaar

‎+32 03 458 18 68

aartselaar@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif

NRG fitness premium Waregem

 

Zuiderlaan 29

8790 waregem

‎+32 56 61 30 61

waregem@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif

NRG fitness boutique Lommel

 

Lutlommel 103/A

3920 Lommel

‎+32 11 55 28 12

lommel@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif
map.jpg

NRG fitness boutique Nijlen

Statiestraat 3

2560 Nijlen

‎+32 03 246 26 76

nijlen@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif

NRG fitness premium Beveren

 

Peter Benoitlaan 81

9120 Beveren

‎+32 03 755 27 36

beveren@nrgfitness.be

Groepslessen en spinning

maplogo.gif

NRG fitness premium Brugge

 

Karel De Stoutelaan 170

8000 Brugge

‎+32 50 31 03 92

brugge@nrgfitness.be

maplogo.gif

NRG FITNESS LOCATIES:

NRG FITNESS GEEL

Pas 105

2440 Geel

 

014 73 29 37

geel@nrgfitness.be

NRG FITNESS BOOISCHOT

Kloosterveldstraat 9

2221 Booischot

015 22 44 16

booischot@nrgfitness.be

 

 

NRG FITNESS PAAL

Diestersesteenweg 71

3583 Paal

0483345454

paal@nrgfitness.be

 

NRG FITNESS KAMPENHOUT

Stationsstraat 36

1910 Kampenhout

016 43 50 62

kampenhout@nrgfitness.be

 

 

NRG FITNESS HEIST-OP-DEN-BERG

Kattestraat 51B

2220 Heist-op-den-Berg

015 34 39 84

heistodberg@nrgfitness.be

 

  

NRG FITNESS KAPELLEN

Eikendreef 5

2950 Kapellen

 

03 288 80 43

kapellen@nrgfitness.be

NRG FITNESS LIER

Aarschotsesteenweg 6

2500 Lier

 

03 689 23 19

lier@nrgfitness.be

NRG SINT NIKLAAS

Entrepotstraat 16

9100 Sint Niklaas

 

03 766 05 43

sintniklaas@nrgfitness.be

 

 

 

 

NRG FITNESS MAASEIK

Kloosterbempden 21

3680 Maaseik

089 218832

maaseik@nrgfitness.be

NRG FITNESS MAASMECHELEN

Koninginnelaan 127

3630 Maasmechelen

 

089 258352

maasmechelen@nrgfitness.be

  

NRG FITNESS MECHELEN

Oscar van Kesbeeckstraat 17

2800 Mechelen

015 64 88 90

mechelen@nrgfitness.be

  

NRG FITNESS SERAING

Boulevard Pasteur 43

4100 Seraing

04 262 2520

seraing@nrgfitness.be

NRG FITNESS SINT-TRUIDEN

Hasseltsesteenweg 88

3800 Sint-Truiden

 

+32 484 33 00 72

info@nrgfitness.be

NRG FITNESS TURNHOUT

PJ Brepolsplein 39

2300 Turnhout

014 75 53 95

turnhout@nrgfitness.be

 

NRG FITNESS WETTEREN

Cooppallaan 40

9230 Wetteren

 

+32 484 32 97 51

info@nrgfitness.be